Agnieszka Klejne Best Communication

Nazywam się Agnieszka Klejne. Od kilku lat zajmuję się ustalaniem celów i tworzeniem strategii marketingowych spółek zarówno z rynku prywatnego, jak i publicznego.

Pracując w spółkach posiadających status Autoryzowanego Doradcy oraz prowadząc agencję PR/IR wspieram zarządy spółek notowanych na NewConnect, jak również tych z dużego parkietu, w komunikacji z inwestorami. Odpowiadam również za komunikację z interesariuszami spółek z rynku prywatnego. Posiadam także doświadczenie w obsłudze medialnej spółek debiutujących na małym parkiecie. Zdobyłam je obsługując spółki zarówno przed debiutem, jak i po nim.

Wiedzę z zakresu wystąpień publicznych wyniesioną ze studiów oraz licznych szkoleń wykorzystuję podczas pracy ze studentami Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Jestem zapraszana przez spółki do szkolenia ich pracowników z autoprezentacji, wystąpień publicznych czy podstaw public relations. Współpracuję z butikami inwestycyjnymi czy sieciami Aniołów Biznesu przy przygotowaniach pomysłodawców do wystąpień przed inwestorami.

Jestem autorką artykułów dotyczących marketingu (w tym public oraz investor relations, komunikacji spółki z inwestorem, wystąpień publicznych i innych) na łamach prasy branżowej oraz portalach finansowych (m.in. onet.pl, forbes.pl, Gazeta Finansowa, relacjeinwestorskie.org.pl, Dziennik Internautów, egospodarka.pl, inwestycje.pl, invest-in-silesia.pl, prportal.pl, biznes.pl i inne).

2012-12-12-IE-BM1

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *