Sponsors

Partnerzy konferencji „Finanse w Internecie, czyli jak złowić więcej w sieci”

Sfera Finansów SA

Spółka Sfera-Finansów SA to wydawca grupy serwisów internetowych poświęconych tematyce związanej z finansami osobistymi. Największym naszym portalem jest www.Sfera-Finansow.pl, niezależna porównywarka usług finansowych, której głównym zadaniem jest dostarczanie rzetelnej informacji na temat produktów bankowych dostępnych na polskim rynku finansowym. Serwis generuje dużą ilość raportów i rankingów, które mają pomóc użytkownikom w dokonaniu właściwego wyboru poszukiwanych usług, jak również opiera ocenę produktów na podstawie niezależnych opinii wystawianych przez samych Internautów. Na portalu można również skorzystać z bezpłatnych porad ekspertów, dotyczących najkorzystniejszych rozwiązań w sferze doboru odpowiednich opcji kredytowania nieruchomości, bądź budowaniu portfela dobrych oszczędności.

Kancelaria Grabarek, Szalc i Wspólnicy

Kancelaria Grabarek, Szalc i Wspólnicy – kancelaria prawna specjalizująca się w prawie bankowym, ubezpieczeniowym, energetycznym, jak również prawie rynku finansowego, transakcji kapitałowych oraz rynku papierów wartościowych. Współpracuje z podmiotami należącymi do największych grup kapitałowych obecnych na polskim rynku, jak również z tymi, które planują wejście na rynek polski. Jej klientami są podmioty z branży finansowej (w tym bankowej i ubezpieczeniowej) , branży energetycznej, branży wydobywczej (wydobycie gazu łupkowego), branży IT, lotniczej (obsługa techniczna samolotów), branży recyklingu i obrotu metalami nieżelaznymi, jak również branży inwestycyjnej. Więcej na www.gswlegal.pl

financeads

financeAds International GmbH to agencja zajmująca się performance marketingiem, specjalizująca się w sektorze bankowym i ubezpieczeniowym. Pomagamy dostawcom usług finansowych pozyskiwać klientów online, oferując im współpracę z szerokim gronem wydawców portali i newsletterów o odpowiednio dobranej tematyce. Międzynarodowy zespół financeAds liczy sobie ponad 25 specjalistow zapewniającym profesjonalne wsparcie partnerom w 7 europejskich krajach (poza Polską obszarem działalności financeAds jest także Holandia, Belgia, Francja, Hiszpania, Niemcy i Włochy).
Spółka została powołana do życia w marcu 2015 jako wspólne przedsięwzięcie FinLeap GmbH – specjalizującym się w rozwijaniu projektów z branży fintech i financeAds GmbH & CO, działającym już prężnie na rynku niemieckojęzycznym.
finanseads

Affiliate44

Affiliate44 zostało wybrane siecią afiliacyjną roku 2015 według plebiscyu Loan Magazine Awards 2015.

Znaczenie liczby 44 z numerologii oznacza sukces, dobrobyt i miliony. Szczególnie zaś dotyczy ona sfery materialnej i finansowej. Affiliate44 to afiliacyjna sieć internetowa dedykowana sprzedaży produktów finansowych w sieci. W swojej ofercie posiada szeroką gamę produktów z branży pożyczek pozabankowych.

Website:
http://www.affiliate44.com/
Facebook:
https://www.facebook.com/affiliate44/

ofinansach tv

Projekt ofinansach TV to innowatorski projekt dający Państwu szanse na szerokie możliwości promowania i budowy rozpoznawalności swojej marki.

Chcemy zapewnić naszym partnerom nośnik informacji, dzięki któremu można zwiększać rozpoznawalność swojej marki, ale jednocześnie narzędzia, pozwalające w czasie rzeczywistym na przejście użytkownika poprzez aktywne linki na stronę reklamodawcy, gdzie będzie mógł skorzystać z promowanego produktu.

Ferratum Bank

Hasło „Więcej niż pieniądze. Dla każdego” w pełni oddaje ideę, która nam przyświeca. Zależy nam nie tylko pożyczaniu pieniędzy, ale również na byciu instytucją oferującą profesjonalne, etyczne i godne zaufania usługi finansowe, szyte na miarę różnego typu oczekiwań. Wiemy jak ważna jest mobilność i łatwy dostęp do pieniędzy, dlatego korzystanie z naszych usług nie wymaga wychodzenia z domu czy załatwiania szeregu formalności. Wystarczy dostęp do internetu oraz telefon komórkowy, aby w szybki i nieskomplikowany sposób wspomóc swój domowy budżet.

CoolPeople

CoolPeople oferuje wynajem wysoko wyspecjalizowanych, sprawdzonych Specjalistów IT oraz outsourcing usług IT. Dzięki formularzowi wyszukiwania łatwo sprawdzić, czy w naszych zasobach znajdują się pożądani, spełniający podane kryteria specjaliści IT. Kluczowym parametrem oferowanych przez nas kadr jest kompetencja. W dalszej kolejności można określić znajomość języków obcych lub wyszukiwać za pomocą słów kluczowych.

Prudential

Prudential powrócił na polski rynek w 2013r. Przed II wojną światową działał na terenie całej II Rzeczpospolitej, a jego oddziały znajdowały się w największych miastach, w tym we Lwowie i w Wilnie.

Prudential oferuje rozwiązania, które zapewniają ochronę ubezpieczeniową połączoną z możliwością oszczędzania na dowolny cel. Flagowym produktem Prudential jest unikalne na polskim rynku ubezpieczenie na życie „Premiopolisa”, pozwalające na zaplanowanie przyszłości finansowej i pomnażanie oszczędności przy jednoczesnym zabezpieczeniu klientów w razie np. poważnej choroby i uszczerbku na zdrowiu. Jako pierwszy ubezpieczyciel na polskim rynku zwrócił uwagę na kluczowy składnik zaufania do firm ubezpieczeniowych – umiejętność dotrzymywania obietnic złożonych klientom, nawet jeśli miało to miejsce wiele lat temu.

To dlatego pokazał historie przedwojennych polis i wypłaconych z nich środków oraz wsparł akcję społeczną „Daję Słowo”. Więcej na www.historieprudential.pl Prudential do dzisiaj poszukuje spadkobierców swoich przedwojennych klientów z Polski, jednocześnie rozwijając swoją sieć sprzedaży – kilkuset konsultantów i oddziały w największych miastach Polski. Swoją obecność w Polsce traktuje długofalowo, przypominając, iż był już obecny w Polsce w latach 1927-1939, a rozwój firmy został przerwany przez wybuch II wojny światowej.