Prelegenci

Nasi prelegenci przedstawią realne przykłady oraz podzielą się swoją wiedzą z zakresu sprzedaży oraz budowania relacji z użytkownikami w przypadku promocji produktów finansowych w sieci.

Joanna Małecka Country Manager Poland – financeads

Joanna Małecka – Country Manager w FinanceAds International, odpowiedzialna za wprowadzenie marki na rynek polski. Swoją karierę zawodową rozwijała w międzynarodowych firmach, w tym m.in. Zanox, Rocket Internet czy Vanquis Bank. Posiada doświadczenie w zarządzaniu produktami finansowymi zarówno dla sektora bankowego, jak i pozabankowego oraz branży FinTech. W Zanox odpowiedzialna była za rozwój rynków Europy Środkowo-Wschodniej (Polska, Czechy, Rosja, Węgry, Rumunia) i prowadzenie kampanii dla klientów z branży telekomunikacyjnej, w tym Orange, Play, UPC czy Netia. Dla Rocket Internet wprowadziła działania afiliacyjne dla Lendico, a następnie zarządzała afiliacją dla marki na rynkach Europy Środkowo-Wschodniej oraz działaniami za zakresu performance marketingu. Posiada doświadczenie w zarządzaniu procesowym i szkoleniu pracowników. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego.

dr Barbara Mróz Gorgoń Instytut Marketingu – UE we Wrocławiu

Dr Barbara Mróz-Gorgoń – pasjonatka brandingu i wzornictwa usług.
Adiunkt w Katedrze Podstaw Marketingu w Instytucie Marketingu Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu (od 2012 roku). Specjalizuje się w badaniach wizerunku marki. Autorka licznych publikacji naukowych z zakresu zarządzania i marketingu, a w szczególności dotyczących strategii marki, brandingu oraz współczesnych trendów w zarządzaniu i marketingu strategicznym. Redaktor naukowy Zeszytów Naukowych Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Jest absolwentką Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu oraz Uniwersytetu Wrocławskiego, na którym ukończyła studia podyplomowe: Dziennikarstwo i PR. Lektor Summer School Poland. Opiekun koła naukowego marketingu i zarządzania: PRoMOTION. Od 2008 roku jest również praktykiem biznesu. Uczestnik wielu konferencji międzynarodowych oraz wyjazdów programu Ersmus, w takich krajach, jak m.in.: Wielka Brytania, Czechy, Portugalia, Włochy, Litwa, Łotwa i Tajlandia.

Tomasz Grabarek Radca Prawny – Grabarek, Szalc i Wspólnicy Sp k

Tomasz Grabarek – radca prawny, partner zarządzający Kancelarii Prawnej Grabarek, Szalc i Wspólnicy. Specjalista w zakresie prawa bankowego, ubezpieczeniowego oraz prawa ochrony konsumentów. Ekspert ogólnopolskich kampanii informacyjnych, których celem było podwyższenie świadomości prawnej konsumentów. Doświadczenie zawodowe zdobywał w sektorze finansowym, w którym kierował m.in. departamentem prawnym jednego z francuskich banków, specjalizującego się w consumer finance. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz Levin’s College University of Florida. W Kancelarii Prawnej Grabarek, Szalc i Wspólnicy kieruje praktyką prawa ubezpieczeniowego, bankowego oraz energetycznego.

 

Paweł Słowiakowski CEO – LepszaOferta pl SA

Paweł Słowiakowski to praktyk rynku leadgen z 10 letnim doświadczeniem w Polsce, założyciel eBroker.pl, jednego z największych polskich podmiotów lead generation dla sektora bankowego. Absolwent Wydziału Informatyki i Ekonometrii krakowskiego Uniwersytetu Ekonomicznego, sukcesywnie wprowadza technologie scoringu i analizy dużej ilości danych w celu skutecznej segmentacji klientów i zwiększenia efektywności kampanii internetowych. Od 2014 rozwija LepszaOFerta.pl, serwis generujący w 2016 roku ok. 60’000 leads miesięcznie.

 

Damian Ziąber PR w branży finansowej

Absolwent Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, studiował również na Wydziale Prawa i Administracji UW oraz uczestniczył w Akademii Prawa UE w Europejskim Instytucie Uniwersyteckim we Florencji. Od prawie 15 lat zajmuje się public relations. W tym czasie pracował m.in. dla Philip Morris Polska, Ambra SA, Link4 i Sygma Banku. W tym ostatnim z powodzeniem łączył funkcję zarządzającego komunikacją korporacyjną i rzecznika prasowego z pracą dla klientów banku w charakterze rzecznika klientów (jedna z pierwszych tego typu instytucji w bankowości w Polsce). Od 2014r. prowadzi własną działalność doradczą i wykonawczą w obszarze PR, świadcząc swoje usługi dla sektora bankowości, ubezpieczeń, opieki nad ludźmi oraz transportu i logistyki. W gronie jego klientów znajdują się m.in. Prudential oraz Sygma Bank. Uczestnik wielu szkoleń, konferencji oraz spotkań branżowych, w tym również w roli prelegenta. Projekty, które realizował, zdobyły nagrody w międzynarodowych konkursach, m.in. Magellan Awards i Spotlight Awards.

Kontakt:

image002 http://linkd.in/1o9WSQm

image003@Ziaber

Marcin Czugan Radca Prawny – Dyrektor Departamentu Prawno – Legislacyjnego w KPF

Magister prawa i ekonomii na Uniwersytecie Szczecińskim. Od października 2012 roku radca prawny przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Gdańsku. W czerwcu 2010 r. rozpoczął współpracę z Konferencją Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, w której odpowiadał za przebieg procesu legislacyjnego na poziomie polskim i europejskim, a od stycznia 2014 r. pełni funkcję Dyrektora Departamentu Prawno – Legislacyjnego. W grudniu 2014 r. wybrany na Przewodniczącego Komitetu Prawno – Politycznego Eurofinas (European Federation of Finance House Associations). Dwu letnią kadencję rozpoczął w dniu 1 stycznia 2015 r. Członek Zespołu roboczego ds. kredytu konsumenckiego EBIC (European Banking Industry Committee) i licznych Zespołów roboczych tworzonych przez administrację rządową dla celów wspierania procesu implementacji unijnych aktów prawnych do polskiego porządku prawnego. Prowadzi zajęcia z Prawa rynku finansowego dla celów szkoleń zawodowych dla radców prawnych Izby gdańskiej. Obecnie łączy pracę w obszarze stanowienia prawa z jego stosowaniem w praktyce.

Tymon Zastrzeżyński Dyrektor zarządzający – Affiliate44

Tymon Zastrzeżyński – absolwent Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Od lat związany z branżą finansową, karierę zawodową zaczynał w bankowości, pracując w Getin Noble Bank i Nordea Bank, gdzie rozwijał ofertę kredytową oraz sieć sprzedaży, następnie w TU Europa, gdzie odpowiedzialny był za współpracę ubezpieczyciela z branżą pożyczek pozabankowych.

Współzałożyciel Pozyczkaportal.pl, zajmuje się stroną merytoryczną portalu oraz współpracą z firmami pożyczkowymi.Prywatnie interesuje się piłką nożną oraz giełdą, posiada licencję Maklera Papierów Wartościowych.