ZFP i KPF razem z „Finanse w Internecie”

Written by Published in News

Miło nam poinformować, że partnerami honorowymi drugiej edycji konferencji „Finanse w Internecie” zostali Związek Firm Pożyczkowych oraz Konferencja Przedsiębiorstw Finansowych.

zfp_logoZFP zrzesza firmy pożyczkowe działające na rynku pozabankowych. Jednym z priorytetowych zadań Związku jest zmiania obrazu branży krótkoterminowych pożyczek udzielanych przez internet oraz promowanie i stosowanie najwyższych standardów biznesowych i etycznych. Stowarzyszenie dąży do samoregulacji sektora okołobankowego. Funkcjonuje również jako platforma branżowa, której celem jest podnoszenie kwalifikacji pracowników oraz standardów etycznych i biznesowych w firmach pożyczkowych oraz wsparcie w budowie systemu wymiany informacji o konsumentach.

kpf_logoKPF to organizacja samorządowa działająca od 1999 roku reprezentująca kilku branż rynku finansowego, w tym banki, pośrednicy i doradcy finansowi, podmioty z sektora zarządzania wierzytelnościami, firmy pożyczkowe oraz ubezpieczyciele. Celem Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce jest wyznaczanie w działalności gospodarczej wysokich standardów postępowania we wszystkich relacjach z klientami i kontrahentami oraz nadzorowanie stosowania się do nich przez przedsiębiorstwa finansowe. Ma to potwierdzać, że firmy zrzeszone w KPF są instytucjami zaufania publicznego.

W trakcie konferencji będziemy mieli przyjemność wysłuchania prelekcji Marcina Czugana, dyrektora Departamentu Prawno-Legislacyjnego Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, który przybliży nam prawne zagadnienia związane z promocją i sprzedażą produktów finansowych online.

admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *