Kreditech i Neo24.pl partnerami „Finanse w Internecie”

Written by Published in News

Grono oficjalnych partnerów drugiej odsłony konferencji skupiającej się na e-marketingu w branży finansowej powiększyło się o marki Kreditech i Neo24.pl.

kreditech-love-zaimo

Kreditech to międzynarodowa firma technologiczna działająca w branży związanej z pożyczkami udzielanymi za pośrednictwem internetu. Niemiecka spółka w Polsce działa pod dwoma markami – Kredito24.pl oraz Zaimo.pl. Pierwszy serwis oferuje mikropożyczki sięgające poziomu do nawet 3000 zł z okresem spłaty wynoszącym maksymalnie 30 dni. Z kolei Zaimo.pl zajmuje się pożyczkami ratalnymi – maksymalna kwota, jaką można otrzymać to 6000 zł, na których oddanie mamy nawet do 12 miesięcy. Domeną Kreditech jest zautomatyzowany system sprawdzający zdolność kredytową wykorzystujący Big Data (na podstawie np. danych z portali społecznościowych), co pozwala zaledwie w kilka sekund wydać decyzję kredytową.

logo-neo24Neo24.pl to sklep internetowy działający w Polsce od 2006 roku, w którego ofercie znajdziemy m.in. sprzęt komputerowy, AGD, RTV, kosmetyki, zabawki dla dzieci czy akcesoria biurowe. Celem firmy jest dostarczanie produktów wysokiej jakości, w wyjątkowo atrakcyjnych cenach i możliwie najkrótszym terminie. Poprzez wdrożenie nowoczesnych systemów zarządzania informacją oraz bieżącej obserwacji światowych trendów, Neo24.pl udało się maksymalnie obniżyć koszty obsługi sprzedażowej.

admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *