Jeden smartwatch, jeden szczęśliwiec

Written by Published in News

Z konferencji „Finanse w Internecie” na pewno wyjdziesz bogatszy o teoretyczną i praktyczną wiedzę na temat sprzedaży oraz budowania relacji z użytkownikami w przypadku promocji produktów finansowych w sieci. Możesz stać się również szczęśliwym posiadaczem smartwatcha marki Sony.

smartwatch
Sony 2 Silicon Black to elegancki zegarek oferujący cały pakiet zaawansowanych rozwiązań. Smartwatch może pełnić rolę pilota do smartfona, kompasu, stopera czy minutnika. Inteligentny gadżet działa w oparciu o system Android 4.0 i nowszy, co wiąże się z możliwością korzystania z zasobów sklepu Google Play. Dzięki aplikacjom dedykowanym SmartWatchowi 2, użytkownik może dostosować go do swoich potrzeb i podejmowanych na co dzień różnego rodzaju aktywności. Przykładowo, miłośnik sportu znajdzie na nim aplikację Runastic, która pomoże monitorować postępy i mierzyć wyniki, tak aby trening był jeszcze efektywniejszy.

Sony 2 Silicon Black łączy się ze smartfonem za pomocą Bluetooth. Wykorzystuje także moduł NFC (Near Field Communication). Dzięki urządzeniu można m.in. zdalnie sterować muzyką, odbierać lub odrzucać połączenia, odczytywać maile, a także monitorować Facebooka czy Twittera. SmartWatch jest również bardzo wydajny – bateria pozwala na nawet 4 dni pracy bez konieczności ładowania.

Inteligentny zegarek zostanie rozlosowany wśród wszystkich uczestników drugiej edycji marcowej konferencji.

admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *