„Finanse w Internecie” z Marcinem Czuganem i serwisem Money.pl

Written by Published in News

To już pewne – pan Marcin Czugan, który od niedawna stoi na czele Komitetu Prawno-Politycznego EUROFINAS (European Federation of Finance Associations) potwierdził swój udział na konferencji w roli prelegenta. Nasz gość skupi się na przybliżeniu uczestnikom eventu aspektów prawnych związanych z promowaniem i sprzedażą produktów finansowych w internecie. Z kolei serwis Money.pl będzie partnerem konferencji.

W czasie wystąpienia w pierwszej edycji konferencji „ Finanse w internecie – jak złowić więcej w sieci” dyrektor Departamentu Prawno-Legislacyjnego Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce w klarowny sposób przedstawił szczegóły ADR – internetowego systemu rozstrzygania sporów, który w razie konfliktu z klientem pozwala dojść do porozumienia bez kierowania sprawy na drogę sądową.

 

Marcin_CzuganMarcin Czugan ukończył Wydział Prawa i Administracji oraz Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego. W czerwcu 2010 r. rozpoczął współpracę z Konferencją Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, w której odpowiada za przebieg procesu legislacyjnego na poziomie polskim i europejskim. W styczniu 2014 r. objął funkcję Dyrektora Departamentu Prawno – Legislacyjnego. Od października 2012 r. radca prawny przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Gdańsku. Członek Zespołu roboczego ds. kredytu konsumenckiego EBIC (European Banking Industry Committee). Jest autorem artykułów z zakresu prawa europejskiego, prawa cywilnego, administracyjnego i ochrony konsumentów. Brał aktywny udział w procesie implementacji m.in. Dyrektywy o Kredycie Konsumenckim, Dyrektywy w sprawie VAT i innych regulacji dedykowanych rynkowi finansowemu.

 

Partnerem konferencji „Finanse w internecie” został serwis Money.pl będący właścicielem Money2Money –  jednego z najstarszych programów afiliacyjnych w Polsce, który pomaga łączyć osoby zainteresowane zarabianiem w sieci z instytucjami finansowymi, które zapewniają szeroki wachlarz produktów do polecania.

money2money

admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *